Наразі, коли люди все більш свідомо відмовляються від споживання піратського контенту виникає питання - що можна дивитись за гроші українською мовою? Існує безліч стримінгових платформ, але контенту українською все ще небагато. І його іноді дуже важко шукати.
Наприклад, Netflix має дивний інтерфейс. Вони ховають інформацію / фільтри від неавторизованих людей без активної підписки. Тобто не вийде зайти на сайт, пофільтрувати контент і подивитись чи є озвучка перед тим як оформлювати підписку. Кажу дивно, бо якщо я б одразу відфільтрував і знайшов потрібний контент - одразу б оформив підписку.
А зараз треба пройти помучитися. Одразу згадується кабельна компанія з SouthPark.
Спочатку - платимо за підписку, потім дізнаємось, що немає озвучки! ヽ(`⌒´メ)ノЗвісно можна дивитись англійською / з субтитрами. Але ж іноді лінь. Або рівень англійської не достатньо високий для окремого тайтлу.
Тож я використовую два ресурси, щоб дізнатись чи є озвучка:
Для економії бюджету я жанглюю підписками на різних сервісах. Будемо відвертими - на нетфліксі немає контенту, щоб дивитись його нон-стоп. Я беру підписку на місяць або два в випадку виходу чогось дуже цікавого. Потів відміняю.
Раніше Netflix не мав фільтрації контенту за доріжкою озвучки. І це було жахливо. Заваз я бачу цей фільтр, але лише через веб (на сайті). Тобто на Смарт-ТВ я не можу відфільтрувати за озвучкою. Спочатку шукаю потрібний тайтл через сайт, а потім вже дивлюсь на ТВ.
Це прям дуже дивно. Сподіваюсь, що найближчим часом вони покращать UX/UI.
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування:
ДСТУ 8302:2015
Netflix Українською - як дізнатись чи є озвучка? [Електронний ресурс] // tseivo.com. – Режим доступу: https://tseivo.com/b/MovieFreak/t/xzxbebjoqg (дата звернення: 01.11.2024). – Назва з екрана.
ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК)
Netflix Українською - як дізнатись чи є озвучка? [Електронний ресурс] // tseivo.com. – URL: https://tseivo.com/b/MovieFreak/t/xzxbebjoqg (дата звернення: 01.11.2024).
Або ж використовуйте наступну інформацію для формування цитування:
Дата публікації:
22.04.2024
Назва допису:
Netflix Українською - як дізнатись чи є озвучка?
URL:
https://tseivo.com/b/MovieFreak/t/xzxbebjoqg
Дата звернення:
01.11.2024
Назва блогу та хендл блогу
MovieFreak | @MovieFreak
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.