Квартира нашого дідуся не бачила ремонту вже близько 20 років. А коли немає часу на капітальні роботи, а хочеться освіжити приміщення швидко та не за всі гроші – на допомогу приходить пінтрест. Ідеї, які надихнули, втілюються в життя вже з максимальною прагматичністю.
Отже, ми вирішили використати самоклеюючі панелі для стін та підлоги, пофарбувати стелю та частину стіни водоемульсійною фарбою, зробити невеликі полички та додати кілька яскравих акцентів.
Демонтаж
Спочатку ми здерли старі шпалери, зняли саморобну шафу, відкрутили панелі для доступу до каналізаційних труб.
демонтаж шпалер, старої навісної шафи, панелей доступу до комунікацій
Підготовка стін
Оскільки на стінах були залишки клею та попередньої фарби, вирішено було пройтись по ним наждачним папером з зерном абразиву P80…P120. Після цього поверхні, на які будемо клеїти 3d-панелі з імітацією цегляної кладки, ми обробили грунтовкою (розхід склав близько одного літра).
Фарбуємо стелю та частину стіни
Білий колір завжди в трендах. То ж саме його ми обрали для того, щоб візуально додати яскравості туалету. Ми вирішили використовувати для фарбування водоемульсійну фарбу за простоту роботи, екологічність, швидкість висихання. Не за всі гроші світу купити водоемульсіонку можна в інтернет-магазині Віста. Нам вистачило двох кілограм, щоб у три шари покрити стіни та стелю до ідеально білого кольору. Наносили фарбу ми валиком, пензлем пройшлись по кутам та важкодоступним місцям.
Поклейка 3D-панелей на стіни
Це для нас було відкриттям року. Панелі розміром 40 на 40 см, з дуууже міцною клейовою основою – це геніальна штука. Можна придбати їх в умовному Епіцентрі, але ми замовили їх на китайському маркетплейсі Тему. Це теж спосіб зекономити кошти (і купити нормальну водоемульсійку, а не оце все незрозуміле))). Панелі швидко клеяться, головне інколи звірятись з кутником, лінійкою та васервагою, щоб вийшло не зовсім криво.
Поклейка імітації плитки з лінолеуму на підлогу
Тут ми пішли попереднім шляхом та замовили у китайців імітацію мармурової підлогової плитки. Але м’якої, щось типу лінолеуму. Рішення цікаве та максимально бюджетне. Головне перед поклейкою дуже добре вимити старе покриття. Ми ще й знежирили стару плитку про всяк випадок.
підібрали +- відповідність по малюнку панелей
Прикручуємо полички
Після виготовлення шафки на замовлення у нас залишилось 3 браковані МДФ-дошки, з яких ми вирішили зробити полички. Жменя саморізів, 6 кутових тримачів – і полички готові. Широку кріпимо на рівні грудей для швидкого доступу до всього необхідного, дві маленькі прикручуємо асиметрично на різних рівнях. Використовуємо їх для декору.
Декоративні акценти
Освіжувач повітря у вигляді флакону з ротанговими паличками та вазонок з штучною рослинкою – це саме ті дрібниці, які розставили візуальні акценти в наш експрес-ремонт. Також ми придбали нове біле відерце для сміття та чорний йорш. Зіграли на контрастах, так сказати.
В якості резюме
Витрати фінансів на такий дешевий та сердитий ремонт склали 2200 грн. Це вартість самоклеючих панелей для стін та підлоги, грунтовка та водоемульсійка для стін та стелі, жменя саморізів, кріплення для поличок, ароматизатор, штучна рослинка, відерце та йорш. Полички залишились після виготовлення шафи на замовлення. Тому, якщо використовувати інший матеріал, можна закласти умовних 300-400 грн.
Витрати часу склали п’ять вечорів, оскільки ми працювали після роботи близько трьох-чотирьох годин. Результат – візуально непогане освіження вигляду туалету, та довольні дідусь з бабусею.
ще раз фінальне фото нашої роботи
Поширити цей допис
Цитувати допис
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування: