Для чого робити особистий сайт візитівку?

Зміст дописунатисність на посилання, щоб перейти до потрібного місця
Створення особистого сайту-візитівки може бути корисним, залежно від ваших цілей та потреб.

Онлайн-присутність

Особистий сайт дозволяє підтримувати свою онлайн-присутність та представляти себе у віртуальному просторі. Це особливо корисно для людей, які шукають нові можливості в кар'єрі чи прагнуть будувати свій особистий бренд.

Портфоліо

Якщо людина представник будь-якої творчої сфери, особистий сайт може служити як віртуальне портфоліо, де вона може демонструвати свої роботи та досягнення.

Контроль над іміджем

Особистий сайт дозволяє створити професійний образ і впливати на те, як його бачать інші.

Поширення посилань

Сайт може бути гарним місцем для поширення посилань на свої профілі в соціальних мережах, щоб полегшити зв'язок із своєю аудиторією. Посилання на донат-сервіси, магазин мерчу тощо. Це просто зручно. Саме тому ця категорія сайтів й називається - візитівка. Існує безліч сервісів для розміщення своїх посилань в одному місці. В більшості випадків їх функціоналу вистачає, але завжди можуть бути нюанси (ціна, якість послуг, цензура тощо), які треба враховувати. 

Поширення експертизи

Якщо людина працює викладачем, консультантом або спеціалізується у чомусь, сайт може служити платформою для публікації думок, статей чи порад. Це може бути одночасно і гарним інструментом реклами. 
Якщо ви вважаєте, що хочете поділитися досвідом, творчими роботами, або якщо вам просто потрібно віртуальне місце для реклами себе, то створення особистого сайту може бути гарною ідеєю. Зазначте, що важливо дбати про професійний вигляд, uptime сайту, та забезпечити, щоб інформація на сайті була актуальною.
Також треба не забувати про те, що сайт - це щось, за що треба платити кожен місяць / рік. Враховуйте це, перед тим як починати створювати його. Існує безліч сервісів які надають послуги створення / публікації сайтів безоплатно та платно. Перед початком роботи з ними - треба зрозуміти свої цілі, мотивацію та бюджет. А працюючи з ними - треба розуміти базові принципи роботи інтернету, веб-сторінок тощо. 
Сайт візитівку наразі можна створити майже безкоштовно інвестувавши в нього свій час. В наступних нотатках я спробую описати більш детально, що таке статичний сайт, як самостійно та майже безкоштовно створити собі сайт-візитівку і які знання для цього потрібні.

🔗 Цитувати допис: "Для чого робити особистий сайт візитівку? "

Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.

Розгорнути деталі


🙌 Підтримати блог @punkit

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.