Що таке Трейлер (Trailer)?

Зміст дописунатисність на посилання, щоб перейти до потрібного місця
Трейлер (Trailer) - це короткий рекламний ролик, який демонструє головні моменти з майбутнього фільму, серіалу, відеогри чи іншого медіапродукту. Його основна мета - зацікавити та привернути увагу потенційної аудиторії до випуску цього продукту.
Трейлери зазвичай включають в себе ключові сцени, які відображають основний сюжет, персонажів та унікальні аспекти продукту, але при цьому вони стараються не розкривати всю історію (не спойлерити), щоб залишити елемент невизначеності та зацікавленості.
Вони також можуть містити інформацію про дату випуску, режисера, акторський склад, нагороди та відзнаки, а також іншу інформацію, яка може зацікавити глядача.

Чому трейлер так називається?

Термін "трейлер" походить від того, що ці короткі рекламні ролики історично показували після показу фільму - вони "слідували" за ним, або "trailed" за ним (з англ. "trail" - слідувати). 
Це було звичайним явищем у період німого кіно і в період раннього звукового кіно. Однак, кінотеатри та студії швидко зрозуміли, що багато глядачів просто виходять з кінозалу, як тільки основний фільм закінчується, тому вони не бачать цих рекламних роликів (трейлерів інших фільмів). Це призвело до переміщення трейлерів на початок сеансу, перед основним фільмом, щоб глядачі могли побачити, що вони можуть очікувати в майбутньому.
Хоча тепер трейлери зазвичай показують перед фільмом, назва "трейлер" залишилась з тих часів, коли вони показувались після фільму.
Категорії: Кінематограф

🔗 Цитувати допис: "Що таке Трейлер (Trailer)?"

Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.

Розгорнути деталі


🙌 Підтримати блог @MovieFreak

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій:
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.