Що таке Корекція кольору (Color grading)?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Корекція кольору (Color grading)?

Store Image
Корекція кольору (Color Grading) - це процес редагування та налаштування кольорів в зображенні або відео. Це важливий етап постпродакшну в кінопродакшні, який використовується для покращення вигляду зображень і додавання атмосфери або тону сцені. Є декілька основних цілей корекції кольор.
Виправлення кольорових помилок
Налаштування балансу білого, контрасту, яскравості, насиченості та інших параметрів, щоб зробити зображення більш природним або естетично приємним.
Створення відчуття або настрою
Колір може впливати на емоційну відповідь глядача. Наприклад, холодні кольори можуть викликати почуття самотності або печалі, тоді як теплі кольори можуть викликати почуття радості або романтики.
Надання сценам однакового вигляду
Усі сцени, зняті в різний час або в різних умовах освітлення, потребують корекції, щоб вони мали однорідний вигляд в кінцевому відео.
Підсилення візуального стилю
Корекція кольору також може використовуватися для додавання унікального візуального стилю фільму або відео.
Професійний колорист використовує спеціальне програмне забезпечення для редагування кольорів, яке дозволяє йому контролювати різні аспекти кольору та освітлення.
Store Image

🙌 Підтримати блог @MovieFreak

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: