Що таке Сценарій (Screenplay)?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Сценарій (Screenplay)?

Store Image
Сценарій (Screenplay) - це текст, який служить основою для виробництва фільму, мультфільму, аніме, youtube-відео, телевізійного шоу, тощо.
Він описує всі важливі аспекти проєкту: діалоги, дії персонажів, сцени, місця та часові рамки подій. Крім того, в сценарії могуть бути зазначені важливі елементи кінематографії, такі як камерні рухи або освітлення, хоча такі деталі зазвичай визначаються режисером під час процесу зйомок.
Сценарій є важливим елементом у виробництві фільмів, телевізійних шоу та інших медіа-продуктів і він служить початковим пунктом для всіх інших етапів процесу створення фільму, включаючи кастинг, зйомки, монтаж та маркетинг. 

Хто такі сценаристи?

Сценаристи, люди, які пишуть сценарії, є одними з ключових творчих фахівців в кіноіндустрії. Вони розробляють історію, створюють персонажів, пишуть діалоги і формують основну структуру сцен, які пізніше стануть готовим фільмом.
Store Image

🙌 Підтримати блог @MovieFreak

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: