Що таке BRB? Коли використовується?

BRB є скороченням від фрази "Be Right Back", що в перекладі з англійської означає "Повернусь незабаром". Цей термін також використовується в онлайн-спілкуванні, зокрема в чатах і відеоіграх.
BRB вказує на те, що людина тимчасово виходить з онлайн-простору але планує повернутися в найближчому майбутньому. Коли користувачі хочуть повідомити інших про свою тимчасову відсутність, вони можуть сказати "BRB" або написати це в чаті, щоб вказати, що вони покидають на деякий час, але не на довго.
Такий вираз користується у випадках, коли людина покидає комп'ютер або інший пристрій на кілька хвилин або навіть годин, наприклад, щоб відповісти на телефонний дзвінок, відійти на обід, виконати швидкі справи або зайнятися чимось іншим, що потребує її уваги. BRB допомагає сказати іншими користувачами, вказавши, що людина повернеться незабаром.
BRB дуже часто використовується в робочих чатах, таких як Slack. Замість повідомлення у чат, людина може поставити свій статус 'BRB' та вказати час через який вона планує повернутись. Цей таймер динамічний, та показує час який залишився до повернення людини (покращенний варіант папірця з написом 'повернусь через 10 хв.' який не має точки відліку). 

🔗 Цитувати допис: "Що таке BRB? Коли використовується?"

Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.

Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.

Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.

Розгорнути деталі


🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій:
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.