Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке токсичність? Хто такий токсік?

Store Image
Токсичність (toxicity) це слово (сленг) яке використовується для опису негативної і агресивної поведінки, яка може виникати в онлайн-спільнотах, форумах, соціальних медіа та інших веб-платформах. Токсична поведінка включає в себе різні форми, такі як образи, загрози, пристосованість до психологічного тиску, негативні коментарі, сарказм, мобінг, дискримінацію та інші неприйнятні дії.
Цей термін набрав популярність та існує в онлайн та офлайн світах. Характеризує одну й ту саму негативну модель поведінки людини. 

Хто такий токсік?

Токсік (toxic) це термін який використовується для опису особи, яка виявляє токсичну поведінку. Токсичні люди можуть спеціально ображати, намагатися викликати конфлікти, висловлювати сарказм або негативні коментарі, шкодити іншим людям, викликати конфлікти або спричиняти загальний негативний вплив на оточуючих.
Токсичне спілкування в інтернеті як і IRL може мати шкідливі наслідки для психологічного благополуччя та добробуту людей. Воно може створювати небезпечну атмосферу, сприяти стресу, тривожності та іншим негативним емоціям.
Важливо пам'ятати, що токсичність не є прийнятною поведінкою, і вона може мати шкідливий вплив на всіх оточуючіх.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: