Що таке NP? Коли використовується?

NP це скорочення для фрази "No Problem" (НП, Нема Проблем), що в перекладі з англійської означає "Немає проблем / Без проблем". Цей вираз використовується для вираження того, що запит або прохання були прийняті без проблем або несприйняті як щось складне або обтяжливе.
"NP" зазвичай використовується як коротка відповідь на подяку або прохання. Наприклад, якщо ви подякуєте комусь за допомогу або послугу, вони можуть відповісти "NP" для підтвердження, що вони не мають жодних проблем або обтяжень виконати це для вас або це було не важко зробити (якщо дія вже була виконана).
Також "NP" може використовуватися під час обговорення планів, домовленостей або організації зустрічей, коли хтось погоджується з пропозицією або запитом і підтверджує, що це не становить для них проблеми.
"NP" можна побачити у відповідь на вибачення. Наприклад ви запізнилися на декілька хвилин зі звітністю. Ви вибачаєтесь перед людиною, а у відповідь отримуєте "NP". Це буде означати, що немає жодних проблем з цим.
"NP" використовується як вираз згоди та ввічливості, щоб показати, що запит або прохання прийняті без будь-яких проблем чи обтяжень.
Також NP або НП в Україні часто асоціюють з назвою логістичної компанії "Нова Пошта" або її сервісу платежів "Nova Pay". Детальніше за посиланням.

🔗 Цитувати допис: "Що таке NP? Коли використовується?"

Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.

Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.

Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.

Розгорнути деталі


🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій:
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.