Що таке НП (в контексті відправки / доставки товарів)?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке НП (в контексті відправки / доставки товарів)?

Store Image
НП чи NP (в контексті відправки / доставки товарів) - це скорочення (акронім) від Нова Пошта / Nova Post.
Нова Пошта - це українська компанія, яка надає послуги експрес-доставки по всій Україні та за її межами. Заснована компанія була у 2001 році, і вона швидко виросла до одного з найбільших учасників на ринку логістики в Україні.
Нова Пошта пропонує широкий спектр послуг, включаючи доставку посилок, листів, документів, вантажів, а також додаткові послуги, такі як страхування вантажу, доставка від дверей до дверей тощо. Компанія має велику мережу відділень по всій країні і є одним з важливих та дуже потужних операторів у сфері електронної комерції в Україні.
Дуже багато посилок в Україні відправляється НП. Можна побачити як багато з'являється нових відділень та поштоматів НП щоб задовольнити попит.
Майже весь бізнес, який продає товари онлайн має опцію відправки товару НП.
Іноді абревіатуру нп / np можна побачити в онлайн-чатах (робочих чи в відеоіграх). Там ця абревіатура має інше значення, а саме - нема проблем (no problem).
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: