Що таке управління процесами (Process Management) у розробці ПЗ?

Управління процесами (Process Management) - це практика керування кількома одночасними процесами, які виконуються на сервері з метою оптимізації використання ресурсів, підвищення продуктивності та масштабованості для додатків (наприклад на основі Ruby on Rails).
Коли ми говоримо про процеси, ми можемо мати на увазі різні компоненти, такі як сервери, фонові процеси або з'єднання з базою даних. Управління цими процесами полягає у забезпеченні їхньої ефективної роботи, розподілі ресурсів між ними, контролі навантаження на сервер та реагуванні на зміни у вимогах додатку.
Наприклад, відправка запитів до бази даних може бути організована таким чином, щоб уникнути блокування та оптимізувати швидкість відповіді, а фонові процеси можуть бути запущені та керовані таким чином, щоб не заважати роботі основних функцій додатку. Управління процесами відіграє важливу роль у забезпеченні ефективності та надійності роботи додатку. Не забувайте й про оптимізацію витрат (грошей) на процеси. Постнійний моніторінг, контроль та оптимізація процесів можуть значно зменшити витрати на інфраструктуру (сервери тощо).

🔗 Цитувати допис: "Що таке управління процесами (Process Management) у розробці ПЗ?"

Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.

Розгорнути деталі


🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій:
Обкладинка нотатки: Що таке DDL (Data Definition Language) та DML (Data Manipulation Language)? Коли та для чого використовуються?
Обкладинка нотатки: Що таке ТCL (Transaction Control Language), DCL (Data Control Language) та DQL (Data Query Language)
Обкладинка нотатки: Що таке Environment Variables в розробці ПЗ?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.