Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що означає DPI (точок на дюйм)? Де та для чого використовується?

Store Image
DPI (ді-пі-ай) це скорочення від англійської фрази "dots per inch", що перекладається як "точок на дюйм".
DPI використовується для виміру роздільної здатності друку, сканування або відображення зображення. Він вказує на кількість індивідуальних точок, які можуть бути розміщені на поверхні площини розміром один дюйм. Чим більший DPI, тим більша деталізація та роздільна здатність зображення. DPI важливий при друку фотографій та інших сферах, де необхідна висока якість зображення.
Якщо коротко: чим більше точок на дюйм тим краща якість зображення.
У графічному дизайні DPI визначає роздільну здатність зображення в програмах, таких як Adobe Photoshop чи Illustrator. Веб-дизайнери використовують DPI для оптимізації зображень для різних дисплеїв.
У медицині DPI визначає якість медичних зображень, таких як рентгенограми, МРТ чи КТ. В промисловому дизайні DPI важливий для виробництва елементів з високою точністю, наприклад, друку на упаковці або електронних пристроях.
Також використовується в текстильній промисловості для визначення якості друку на текстильних виробах, таких як футболки, сорочки, прапори тощо.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: