Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Тонвойc / Тон оф войс / Tone of Voice / ToV?

Тонвойс (Тон войс / Тон голосу / Тон оф войс / Tone of Voice / ToV) - це спосіб, яким виражається стиль, характер та особливості комунікації в письмовій або усній формі. Це відображення того, як ваша компанія, бренд або особистість спілкуються з аудиторією.
Тонвойс (або ж просто - тон, тонвойс та інші форми - англіцизми) може бути формальним, неофіційним, гумористичним, професійним тощо. Він допомагає визначити, як ваші повідомлення сприймаються оточуючими і яка емоційна реакція вони викликають.
У бізнесі тонвойс може бути частиною брендової стратегії, яка допомагає вирізнятися на ринку та залучати цільову аудиторію. Це дозволяє споживачам легше ідентифікувати ваш бренд серед конкурентів і створює консистентність у способі спілкування з ними.

Приклад тонвойсу

  • Формальний - Шановні клієнти, ми маємо задоволення повідомити вас про нову послугу, яка доступна з сьогоднішнього дня.
  • Неофіційний / дружній - Привіт, друзі! У нас є супер новина - ми розпочинаємо розпродаж нашої нової колекції!
  • Гумористичний - Знаєте, як кажуть, "сміх продовжує життя" - ось чому ми вирішили зробити ваш день трохи веселішим з нашою акцією!
  • Професійний - Шановні колеги, спішу повідомити вам про результати останнього кварталу, які ви можете знайти в прикріпленому звіті.
  • Інформативний - Цей продукт має технологію ШІ, яка забезпечує швидке та ефективне вирішення вашої проблеми.
  • Прикладний / інструктивний - Щоб скористатися нашими послугами, перейдіть на наш веб-сайт та виберіть відповідний пункт меню.
📝 Більше публікацій: