Що означає SIM жанр відеогри?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що означає SIM жанр відеогри?

Store Image
SIM це англійською - "Simulation", що означає симуляція. Це один із жанрів відеоігор, в яких гравець отримує можливість відтворити та управляти певними аспектами з реального або вигаданого світу у віртуальному. SIM-ігри намагаються передати певний аспект реальності з максимальною достовірністю.
SIM-ігри можуть охоплювати різні сфери, такі як симуляція будівництва, симуляція життя, симуляція керування транспортом, симуляція управління містом, симуляція літака, симуляція ферми, симуляція FPV-дронів та багато іншого.
У таких іграх гравець може мати різні завдання та цілі, наприклад, будувати і керувати містом, забезпечувати економічний розвиток, виконувати задачі, пов'язані з управлінням ресурсами, плануванням, створенням і керуванням системами або моделями.
Основна ідея SIM-ігор полягає в тому, щоб гравець міг відчути себе частиною певної ситуації і впливати на неї. Ці ігри розраховані на реалістичне моделювання та мають за основну мету - максимальну імерсивність. Гравці для максимального занурення можуть використовувати додаткові девайси - кермо з педалями (для симуляторів автівок), шолом віртуальної реальності, геймпади, пульти (наприклад для дронів) тощо.
Відомі SIM-відеоігри: "The Sims", "SimCity", "RollerCoaster Tycoon", "Farming Simulator", "Euro Truck Simulator".
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: