Що означає RTS жанр відеогри?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що означає RTS жанр відеогри?

Store Image
RTS це "Real-Time Strategy", що означає в перекладі з англійської означає "Cтратегія в реальному часі". Це один із жанрів відеоігор, в яких гравець керує військами, ресурсами та територією у віртуальному світі. Основною особливістю RTS-ігор є те, що дії в них відбуваються в реальному часі, без зупинок.
У RTS-іграх гравець зазвичай бачить світ зверху або під кутом. Він займається будівництвом баз, збиранням ресурсів (наприклад, дерева, каміння, золота) і формуванням армії. Гравець планує стратегію, вибираючи що будувати, де будувати, як захищатись, як нападати, що виробляти, як і з ким торгувати і якими тактиками користуватися для перемоги над ворогами.
RTS-ігри часто вимагають швидкого прийняття рішень і стратегічного мислення. Гравець повинен вміти керувати різними групами одиниць (будівельники, війська, тощо), керувати ресурсами, розраховувати хід противника та ефективно використовувати свої ресурси для досягнення перемоги.
Популярні RTS-ігри про які ви могли чути: "Warcraft", "StarCraft", "Age of Empires", "Command & Conquer".
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: