Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що означає AoE у відеоіграх?

Store Image
AoE це "Area of Effect", що в перекладі з англійської мови означає "зона впливу", "зона дії" або "область дії". Цей термін використовується для описування атак, заклять, або ефектів, які впливають на певну область або діють на кілька цілей одночасно.
Термін AoE вказує на можливість вплинути на багатьох ворогів або союзників, які знаходяться в певній зоні навколо джерела атаки або ефекту. Наприклад, в грі може бути заклинання з AoE, яке запускає кулю енергії, яка вибухає при зіткненні з будь-якою перешкодою або при досягненні певної відстані, наносячи урон усім ворогам у радіусі вибуху.
AoE також можна сприймати як "зона ураження".
AoE зазвичай використовуються для контролю над групою ворогів або для швидкого ураження кількох цілей одночасно. Вони можуть бути особливо корисними в MMO іграх, де гравці зазвичай б'ються з великими групами мобів або гравців.
Термін AoE також може використовуватись для описування ефектів поза бойовими діями, такими як лікування або відновлення мані, які впливають на всіх союзників у певній зоні.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: