Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Battle Royale у відеоіграх?

Store Image
"Battle Royale" ("Битва Королів" / "Королівська Битва") - це жанр відеоігор, що здобув величезну популярність в індустрії. Він отримав свою назву і концепцію від однойменного фільму Battle Royale (2000 р.) режисера Кіндзі Фукусаку.
У цьому жанрі гравці стикаються у великої кількості в одному замкненому місці, і їм доводиться змагатися один з одним до останнього (останній виживший - переможець). Battle Royale має характерні ознаки:

Битва за виживання

Гравці знаходяться на великій локації, де їм потрібно шукати зброю, екіпірування та ресурси (лутати), щоб захищатись та вбивати інших гравців. Метою гравців є виживання і видалення інших учасників з гри.

Зменшення локації гри

З часом розмір локації штучно зменшується, змушуючи гравців зустрітися та боротися в обмеженому просторі. Це прискорює темп гри і змушує гравців знаходити і адаптуватися до нових ситуацій. За сюжетом це може бути шторм, або магічна сила, яка вб'є всіх, хто вийде за безпечну зону.

Випадковість (Random)

Зброя, предмети та локації зазвичай розміщуються випадковим чином на карті, що робить кожну гру унікальною і непередбачуваною.

Перемагає один

Більшість Battle Royale ігор дозволяють лише одному гравцю або команді гравців перемогти, а усі інші гравці програють.

Приклади BattleRoyal відеоігор

Популярність Battle Royale-ігор, таких як "Fortnite", "PUBG: BATTLEGROUNDS", та "Apex Legends", зумовлена їх захопливим геймплеєм, конкурентним аспектом, і багатою різноманітністю взаємодій між гравцями. Якщо розмовляти про BatlleRoyal - це найкращи приклади відеігор цього жанру
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: