Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке FoV у відеоіграх?

Store Image
FoV це Field of View (Поле зору), термін який відноситься до горизонтального кута огляду, який відображається на екрані гравця. Іншими словами, це область, яку гравець може бачити на екрані під час гри.
Значення FoV впливає на те, як гра відображається на моніторі або екрані гравця. Більше значення FoV дорівнює більш ширшому куту огляду, що дозволяє бачити більше зображення на екрані. Зменшення FoV зменшує зону огляду, і гравець буде бачити менше зображення на екрані, але об'єкти можуть здаватися більшими та ближчими.
Зміна FoV може вплинути на геймплей і візуальний досвід (та імерсивніть загалом) гравця. Ширший FoV допомагає покращити сприйняття навколишнього середовища, що може бути корисним у шутерах та іграх з великими відкритими світами. Однак занадто великий FoV може призвести до деформації зображення по краях екрану.
У більшості відеоігор гравці можуть змінювати значення FoV в налаштуваннях гри, щоб налаштувати його під свої вподобання та потреби. Вибір оптимального FoV може покращити комфорт гри, сприяти кращому сприйняттю динамічних ситуацій і зробити геймплей більш зручним для гравця.
Більш просунуті гравці обирають спеціальні більші монітори які дозволяють максимізувати FoV (це може дати перевагу у грі).
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: