Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Grind (Ґрінд/Ґрайнд) або Farming (Фармінг) у відеоіграх?

Store Image
Grind / Farming це терміни які відноситься до повторюваних та монотонних дій або завдань, які гравець повинен виконувати для отримання вигоди, нагород або прогресу у грі.
Ґрінд або Фармінг (це одне й те саме) може бути частиною геймплею. Гравці можуть проводити багато часу за вбивством одного й того ж типу монстрів чи противників, щоб отримати досвід, ресурси, гроші або рідкісні предмети.
Гравці можуть фармити ресурси, такі як руда, трави, дерево або інші матеріали, необхідні для крафту, покращення обладнання або створення предметів.
У деяких відеоіграх гравці можуть виконувати одні й ті ж завдання з метою отримання додаткових винагород або дослідження історії гри. Деякі ігри можуть вимагати від гравців тривалого тренування або фармінгу для поліпшення їхніх навичок або майстерності перед тим як перейти на наступний LVL.
Хоча фармінг може бути важливою частиною процесу здобутку прогресу в деяких іграх, він також може стати монотонним та знизити настрій гри. Розробники спрямовують зусилля на балансування фармінгу, щоб забезпечити цікавість та задоволення гравців, одночасно дозволяючи досягати прогресу і здобувати нагороди.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: