Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Loot / Лут у відеоіграх? Що значить лутати?

Store Image
Loot або лут це термін у відеоіграх який відноситься до предметів, ресурсів, зброї, екіпіровки, або інших цінних речей, які гравці можуть знаходити, збирати або отримувати в грі. Це може бути щось, що гравці знаходять на місцях бою, на локаціях відмічених на карті, чи тим що випадає після перемоги над противниками.
Система луту є типовою для багатьох ролевих ігор (RPG), шутерів від першої особи (FPS), відкритого світу та багатьох інших жанрів ігор. Найпопулярніший жанр відеоігр з великою кількість луту та великим значенням для гри - Battle Royale
Лут створює мотивацію для гравців досліджувати гру, брати участь у битвах і виконувати завдання, аби отримати більше потужного, корисного та рідкісного луту.

Яким може бути лут?

Лут може бути розділений за різними рівнями рідкості або рівнями якості, наприклад:
  • Звичайний (Common) - стандартні предмети, які можна знайти легко.
  • Незвичайний (Uncommon) - трохи кращий лут з надзвичайними характеристиками.
  • Рідкісний (Rare) - цінніші предмети з унікальними властивостями.
  • Епічний (Epic) - дуже потужний та рідкісний лут.
  • Легендарний (Legendary) - найцінніший лут з найкращими властивостями.
В різних іграх система якості луту може бути різною, але концепція рівня рідкості або якості залишається майже всюди.
Гравці збирають лут, щоб поліпшити своє екіпірування, покращити властивості персонажів та збільшити свої шанси на перемогу в бою. Окрім того, гра може пропонувати можливість торгувати лутом з іншими гравцями, або використовувати його як ресурс для створення нових предметів або удосконалень. Лут-система додає в ігри елемент випадковості та стратегії, оскільки гравці ніколи не знають, що саме можуть знайти у наступній місії або битві.

Що таке лутати?

У сучасному інтернет-сленгу "лутати" (від англ. "to loot") означає збирати або отримувати ресурси, предмети, зброю або цінні речі в іграх. Цей сленг також може бути використан у реальному житті на якісь побутові речі (як альтернативне слово до 'збирати'). 
Коли гравці говорять "лутати", вони мають на увазі збирати дроп, який випадає після перемоги над противниками або під час дослідження світу гри. Цей процес може включати збирання монет, предметів, зброї, броні, еліксирів, ресурсів та інших цінних речей, які можуть бути використані для поліпшення персонажа гравця або для торгівлі з іншими гравцями.
Лутання в іграх створює мотивацію для гравців виконувати завдання, досліджувати гру, брати участь у битвах та займатися розвитком свого персонажа або героя. 
Також слід відзначити, що термін "лутати" може використовуватись із зовсім іншим значенням у різних контекстах поза гральним середовищем. Наприклад, у некоректному вживанні, це може означати "здирати" або "викрадати" що-небудь у реальному житті, що не має нічого спільного з ігровими термінами.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: