Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке PvE у відеоіграх?

Store Image
PvE (Player versus Environment) у відеоіграх означає "гравець проти оточення". Це режим гри, в якому гравець або гравці співпрацюють, щоб виконувати завдання або протистояти неігровим персонажам (NPC або Мобам) та іншим ігровим елементам, керованим комп'ютером.
У PvE-режимі гравці спільно виконують завдання, розв'язують головоломки, досліджують світ гри, збирають ресурси, або просто вбивають ворожих NPC, які можуть бути контрольовані штучним інтелектом (AI). Основною метою гравців у PvE-режимі може бути подолання певних випробувань, здобуття нагород та XP, розвиток персонажів або розкриття історії світу гри.
Порівняно з PvP (гравець проти гравця) режимом, де гравці змагаються один з одним, PvE зазвичай робить акцент на співпрацю і командну гру, де кожен учасник вносить свій внесок у досягнення спільних цілей. PvE-режим є у багатьох жанрах відеоігор, таких як рольові ігри (RPG), екшн, виживання, MMO та інші.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: