Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Lag / Лаг у відеограх?

Store Image
Лаг (Lag) це термін який у відеоіграх означає затримку або запізнення, яке виникає між взаємодією гравця з грою та її відображенням на екрані. Це становить одну з основних проблем, яка може впливати на геймплей і негативно впливати на досвід гри. Чому відеоігри лагають? Нижче розглянемо декілька причин.

Затримки в інтернет-підключенні.

Це часто трапляється у мультиплеєрних онлайн-іграх, де затримки в передачі даних між комп'ютером гравця і сервером гри можуть призводити до лагів і впливати на точність дій гравця.

Обмежені ресурси комп'ютера

Якщо комп'ютер гравця не має достатньої потужності, щоб гра працювала згідно її системних вимог, це може спричинити лаги.

Проблеми з оптимізацією гри

Погана оптимізація програмного забезпечення гри може призвести до лагів і знизити продуктивність гри на комп'ютері гравця.

Проблеми з серверами

У великих онлайн-іграх, де велика кількість гравців підключається до одного сервера, проблеми з серверами можуть стати причиною лагів.
Лаг може проявлятися у формі затримок при реакції на команди гравця, розривів в руху персонажа, артефактів на екрані, або нерівномірних кадрів на секунду (FPS).

Як боротися з лагами?

Для боротьби з лагами гравці можуть спробувати такі речі, як зменшення графічних налаштувань, оновлення драйверів графічної картки, використання кращого інтернет-підключення, а також переконатися, що їхні комп'ютери відповідають мінімальним вимогам гри.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: