Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке HUD / UI у відеоіграх?

Store Image
HUD (Head-Up Display) та UI (User Interface) відносяться до графічних елементів, які відображаються на екрані гравця під час відеоігри. Ці елементи призначені для забезпечення інформацією та взаємодії гравця з грою.

Що таке HUD (Head-Up Display)? 

  • HUD це графічний шар, який відображається над або навколо головного поля гравця, щоб забезпечити важливою інформацією без перешкоди для головного геймплею. HUD може включати різні елементи, такі як:
  • Здоров'я персонажа (HP)
  • Енергія, мана або стан персонажа
  • Кількість зброї або боєприпасів
  • Міні-карта або радар для орієнтування у світі гри
  • Індикатори дій або статусу (наприклад, підказки про завдання, бафери, дебафери)
  • Відображення інтерфейсу користувача в мультиплеєрних іграх (XP, імена гравців, емоції тощо)

Що таке UI (User Interface)?

UI (User Interface) - це графічний елемент, що включає у себе весь інтерфейс гравця, що дозволяє взаємодіяти з грою. UI включає в себе головне меню, налаштування, інвентар, карту, журнали завдань, систему управління та інші важливі елементи, які гравець може використовувати для керування персонажем та ігровим процесом.
Обидва елементи (HUD та UI) співпрацюють, щоб надати гравцеві необхідну інформацію і забезпечити зручний ігровий процес. Вони допомагають гравцю керувати персонажем, розуміти стан гри, виконувати завдання та насолоджуватися ігровим світом без перешкод. Ефективний та збалансований дизайн HUD та UI додає до геймплею зручність, імерсивність та задоволення від гри.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: