Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Roll у відеоіграх?

Store Image
Roll це рандомне значення у відеоіграх, в межах визначеного діапазону для певної дії. Цей термін взятий з настільних ролевих ігор, де гравці "кидають кубики" (roll dice) для визначення результатів їх дій.
В контексті відеоігор, "roll" може впливати на різні аспекти гри.
В багатьох іграх, сила атаки гравця може визначатися за допомогою "roll". Якщо у вас є меч, який наносить від 10 до 20 пошкоджень, кожна атака "кидає кубик / обирає рандомне значення в діапазоні" для визначення точного значення. В деяких іграх, чи влучить гравець у ціль, може бути визначено за допомогою "roll". В багатьох MMORPG та іграх жанру "loot-shooter", шанс того, що певний предмет випаде з вбитого ворога, може бути визначений за допомогою "roll". Ігри типу Dota2 та League of Legend базуються на принципі "roll". Всі атаки, шанси, закляття та інші дії працють на базі "roll" (рандомного значення визначеного діапазону).
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: