Хто такі міньйони або кріпи у відеоіграх?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Хто такі міньйони або кріпи у відеоіграх?

Store Image
"Міньйон" та "кріп" - це терміни, що використовуються в багатокористувацьких онлайн бойових аренах (MOBA) для опису комп'ютерно-керованих одиниць, які рухаються по "лейнам" і атакують противника. Вони зазвичай автоматично генеруються і слідують визначеним шляхам, атакуючи ворожих міньйонів, гравців і будівлі по дорозі.
Проте використання термінів може відрізнятися в залежності від гри. У "League of Legends", наприклад, ці одиниці зазвичай називають "міньйонами", тоді як у "Dota 2" вони зазвичай називають "кріпами".
У деяких іграх "кріпи" можуть також включати нейтральних монстрів, які знаходяться в "джунглях" (зони між лейнами), яких гравці можуть вбивати для отримання додаткового досвіду і ресурсів.
Отже, хоча обидва терміни використовуються для опису подібних типів одиниць, вони можуть мати трошки (не суттєво) різне значення в залежності від контексту і конкретної гри.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: