Що означає Feeder / Feeding / Fed у відеоіграх?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що означає Feeder / Feeding / Fed у відеоіграх?

Store Image
У відеоіграх, особливо в жанрі MOBA (Multiplayer Online Battle Arena), таких як Dota 2 або League of Legends, терміни "feeder", "feeding" і "fed" використовуються для опису конкретної ситуації, яка виникає під час гри.

Feeder

Гравець (feeder), часто ненавмисно вмирає від рук ворожих гравців, тим самим дозволяючи їм заробляти більше досвіду і ресурсів. Це часто відбувається, коли гравець часто помиляється або не грає належним чином, що в кінцевому результаті дає перевагу противнику.

Feeding

Це дія, коли гравець постійно вмирає від рук ворога, тим самим "підживляючи" його досвідом і ресурсами. Це дуже негативна дія в багатокористувацьких іграх, оскільки вона призводить до зміцнення противника.

Fed

Якщо гравець або персонаж описується як "fed", це означає, що він отримав багато досвіду або ресурсів шляхом вбивства ворожих гравців (відгодувався). Це зазвичай робить цього гравця дуже сильним.
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: