Що означає Чит / Сheat / Хак / Хаки/ Hacks / Hackz / Hax у відеоіграх?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що означає Чит / Сheat / Хак / Хаки/ Hacks / Hackz / Hax у відеоіграх?

Store Image
Всі терміни Чит / Сheat / Хак / Хаки/ Hacks / Hackz / Hax у відеоіграх зазвичай використовуються для опису незаконних засобів (модифікація коду гри для отримання переваг, використання спеціальних програм модифікуючих програмне забеспечення), які дозволяють гравцям отримувати перевагу над іншими. Чити / Хаки можуть змінювати різні аспекти гри.

Як працює "Aimbot" або "Aim Hacking"?

"Aimbot" або "aim hacking" є типом читів (або "хаків") в відеоіграх, які надають гравцям значну перевагу, автоматично спрямовуючи їхню зброю на противників.
Цей чит використовується, наприклад, в шутерах від першої особи (FPS) або шутерах від третьої особи (TPS). Коли гравець активує aimbot, програма автоматично наводить його зброю на противників, незалежно від його власних навичок або реакції. Цей чит може включати автоматичне наведення на голову, швидкісне переключення між противниками та інші програмні дії.

Як працють "Wallhacks"?

Wallhacks це вид читів у відеоіграх, який дозволяє гравцям бачити через стіни або інші об'єкти, що зазвичай блокують видимість.
Це використовується головним чином у шутерах від першої або третьої особи, таких як Counter-Strike, Call of Duty, Fortnite і дає гравцям значну перевагу, дозволяючи їм відслідковувати рух противників.

Як працюють "Speedhacks"?

Speedhacks це чит, що використовується у відеоіграх, який дозволяє гравцям рухатися швидше, ніж це дозволено грою. Це може впливати на біг, стрибання, плавання, літання або будь-який інший тип руху в грі.
Хак працює шляхом зміни вихідних даних гри в пам'яті комп'ютера. Він може, наприклад, змінити значення, яке визначає швидкість персонажа, на значення, яке є значно вищим за нормальне. Це може призвести до того, що персонаж рухатиметься набагато швидше, ніж інші гравці або ніж це було передбачено грою.

Які ще чити / хаки існують?

Чити можуть давати різні переваги, залежно від гри. Безсмертя або нескінченне здоров'я. Нескінченні ресурси або гроші. Чити також можуть давати різні предмети (наприклад автівку) або виконувати дії (наприклад автоматична перемога в рівні).
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: