Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що означає gank / ганк у відеоіграх?

Store Image
У відеоіграх, особливо в MOBA таких як "Dota 2" та "League of Legends", термін "gank" використовується для опису стратегії, коли гравець або група гравців нападають на одного або кількох противників, зазвичай коли ці противники знаходяться у вразливому положенні.
Цей термін часто використовується, коли гравець, який регулярно знаходиться на одній з "доріжок" (або "лейнах"), вирушає до іншої доріжки, щоб допомогти своїм товаришам по команді зненацька вбити противника. Це використовується як стратегія для отримання переваги в грі, допомагаючи вбити противників, які не очікують на появу додаткового противника.
Отже, "gank" - це стратегія, яка вимагає координації та комунікації в команді, і вона може бути дуже ефективною, якщо виконується правильно. Ця стратегія є доволі агресивною та переводить гру у більш напружений режим. Багатьом гравцям неподобається, коли на них влаштовують засідки.
Також гравці завжди моніторять інші "лейни" щоб бачити чи всі ворожі гравці у полі видимості. Якщо одного чи кількох ворогів не видно - гравці намагаються бути максмимально обережними очикуючи нової атаки (ганку).
Store Image

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: