Студія Ґіблі здебільшого відома своїми анімаційними фільмами, але в її історії є також кілька телевізійних проєктів. У цьому дописі я зібрав трохи інфа про роботи, які в англомовній вікіпедії знаходяться у секції Television.
(1987) Історія каналів Янаґави
The Story of Yanagawa's Canals柳川堀割物語 (Yanagawa Horiwari Monogatari)
Документальний фільм (майже 3 годинна), що розповідає про канали Янаґави та їхню роль у культурі і економіці цього японського регіону.
Трейлер знайти мені не вдалося, але ось лінк на IMDB.
Кадр з документалки The Story of Yanagawa's Canals (джерело IMDB)
(2014) Роня, дочка розбійника
Ronja, the Robber's Daughter山賊の娘ローニャ (Sanzoku no Musume Rōnya)
Анімаційний серіал, заснований на книзі Астрід Ліндґрен, про дочку розбійника, яка відкриває світ лісу і стикається з численними пригодами. Серіал був створений у співпраці з Studio Ponoc.
трейлер англійською
(2022) Zen – Grogu and Dust Bunnies
Короткометражка (3 хвилини) у всесвіті "Зоряних воєн", де Ґроґу (Baby Yoda) стикається з бандитами. Це спільний проєкт студії Ґіблі та Lucasfilm.
Ось лінк на IMDB. Подивитись цю роботу наразі з України неможна (Disney+ не працює у нашому регіоні).
Це все, що студія Ґіблі створила в телевізійному форматі — всього три роботи.
🔗 Цитувати допис: "Телевізійні проєкти студії Ghibli (Трохи інформації про кожну з трьох робіт)"
Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.
Цей блок містить всю необхідну інформацію для правильного цитування, включаючи дату публікації, назву допису, URL та інше.
Зверніть увагу, що посилатись потрібно на автора/авторку контенту (профіль, окремий допис тощо), а сайт цейво (tseivo.com) - лише майданчик для розміщення публікацій.
💡 Архівування сторінки у веб-архіві, такому як Wayback Machine, є корисною практикою, коли ви посилаєтесь на неї. Це дозволить зберегти стан сторінки на цей час і знизить ризики від зміни контенту або зміни структури сайту у майбутньому.
Оберіть та скопіюйте потрібний стандарт цитування:
ДСТУ 8302:2015
Телевізійні проєкти студії Ghibli (Трохи інформації про кожну з трьох робіт) [Електронний ресурс] // tseivo.com. – Режим доступу: https://tseivo.com/b/kawaiididko/t/zroqm0kxxn/televiziini-proiekty-studii-ghibli-trokhy-informatsii-pro-kozhnu-z-trokh-robit (дата звернення: 05.02.2025). – Назва з екрана.
ДСТУ ГОСТ 7.1:2006 (ВАК)
Телевізійні проєкти студії Ghibli (Трохи інформації про кожну з трьох робіт) [Електронний ресурс] // tseivo.com. – URL: https://tseivo.com/b/kawaiididko/t/zroqm0kxxn/televiziini-proiekty-studii-ghibli-trokhy-informatsii-pro-kozhnu-z-trokh-robit (дата звернення: 05.02.2025).
Або ж використовуйте наступну інформацію для формування цитування:
Дата публікації:
18.01.2025
Назва допису:
Телевізійні проєкти студії Ghibli (Трохи інформації про кожну з трьох робіт)
Автор/авторка пише під псевдонимом і не оприлюднює своє справжнє ім'я. Завжди перевіряйте достовірність контенту використовуючи декілька джерел (навіть, якщо контент опублікован під справжнім ім'ям).
Про зображення:
На нашій платформі ми приділяємо особливу увагу правильному вказуванню джерел зображень, щоб забезпечити дотримання авторських прав і прав на використання контенту. Ми намагаємося мотивувати використовувати виключно власні зображення, ресурси, що відповідають принципам fair use, або безкоштовні зображення з ліцензіями на кшталт Unsplash, які дозволяють вільне використання без порушення прав інтелектуальної власності.
Однак, враховуючи масштаб нашої платформи та різноманітність контенту, ми не можемо повністю контролювати всі публікації користувачів. Тому ми рекомендуємо перевіряти права на використання зображень та дотримуватися відповідних ліцензій, щоб уникнути можливих порушень авторських прав.
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.