[Власний досвід] MacBook замерз. Не вмикається зовсім або екран одразу
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

[Власний досвід] MacBook замерз. Не вмикається зовсім або екран одразу вимикається.

На вулиці трохи зимно. Приблизно -20 C. Саме в цей час мій MacBook Air починає замерзати. Іноді буває так, що ноутбук не вмикається після прогулянки по вулиці в наплічнику. Таке раніше траплялося з моїм першим MacBook Air 2014 року випуску (чохол та інші штуки не допомагають зберігти його в теплі). Зараз така сама історія з MacBook Air 2020 року.
MacBook Air 2020 Клавіатура (English / Ukrainian)
MacBook Air 2020 Клавіатура (English / Ukrainian)

Які робочі температури MacBook?

Зберігання: Рекомендована температура для зберігання -20°C до 45°C.
Робоча температура: Рекомендована температура від 10°C до 35°C.
Я повернувся до цього питання на днях, коли ноут пролежав цілий день в приміщенні з температурою повітря ~ 15С і не ввімкнувся. Я його ніколи не вимикаю, просто закриваю кришку. На натискання кнопки ввімкнення не реагував. В момент підключення зарядного пристрою екран вмикався на секунду та вимикався знову. Фактична температура макбука технічно була нижча ніж температура повітря. Але на скільки - незрозуміло.

Рішення проблеми з замерзанням MacBook

Все просто - відігрійте його. ¯\_(ツ)_/¯
Але зверніть увагу, що нагрівання має бути поступовим (стрес від швидкого нагрівання може нашкодити ноутбуку). Не кладіть пристрій на нагрівальні пристрої тощо. В ідеалі це має бути просто тепле приміщення, тепле повітря тощо.
Також можна нагрівати MacBook з відкритою кришкою. Це потрібно для того, щоб ймовірний конденсат випарувався та не потрапив в середину.

Ймовірні проблеми від замерзання MacBook

На власному досвіді можу сказати, що не треба вмикати гучно музику на ноутбуці одразу після того як він відігрівся та ввімкнувся. Здається (не впевнений, можливо просто збіг) саме через це почав хрипіти один динамік. Допомогла лише його заміна.
Також треба мати на увазі, що ноутбук перестане вмикатись морозі. Тобто щось швидко показати на девайсі десь в дорозі не вийде.

🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: