Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Обкладинка нотатки: ZOMBIE в Ruby. Що це таке?

ZOMBIE в Ruby. Що це таке?

Ruby - це мов програмування. Тут все зрозуміло. В коді цієї мови можна зустріти термін - ZOMBIE. Що це означає в контексті коду рубі?
ZOMBIE — це термін, що використовується в контексті керування пам'яттю, для опису об'єкта, який уже був відмічений до знищення, але його фіналізатор ще не виконаний. Це означає, що об'єкт вже "мертвий" (тобто його пам'ять може бути звільнена), але він все ще має деяку "життєздатність", оскільки фіналізатор може виконувати додаткові дії, перш ніж об'єкт буде повністю знищений.
Фіналізатор / Фіналайзер (Finalizer) це спеціальний метод у багатьох мовах програмування, який викликається автоматично перед тим, як об'єкт буде знищений збирачем сміття (Garbage Collector). Метод зазвичай використовується для виконання необхідних операцій очищення, таких як вивільнення ресурсів, які об'єкт використовував протягом свого життя.
Тобто Зомбі - об'єкт який відмітили для знищення, але ми все ще чекаємо поки фіналайзер почистить пам'ять перед остаточним знищенням об'єкту.

🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: