Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Для чого потрібен HTTP метод DELETE?

Store Image
HTTP метод DELETE використовується для видалення ресурсу (визначення ресурсу трохи нижче) на веб-сервері. Це означає, що клієнтський запит з цим методом ідентифікує ресурс, який потрібно видалити, і сервер виконує відповідні дії для його видалення. Цей метод особливо корисний у веб-додатках, де користувач хоче видалити свій профіль, пост тощо.
Наприклад, якщо ви користуєтесь соціальною мережею і бажаєте видалити свій пост, ваш браузер може відправити HTTP запит DELETE із відповідним ідентифікатором цього посту на сервер. Після отримання такого запиту сервер перевірить ваші права доступу і, якщо все вірно, видалить вказаний пост з бази даних.
Ресурс - це будь-що, до чого можна звертатися для отримання інформації або виконання певних операцій через мережу. В контексті Інтернету ресурс може бути будь-яким об'єктом, яка ідентифікується унікальним URL. Це може бути веб-сторінка, зображення, відео, текстовий документ, аудіофайл, або навіть сервіс, такий як API.
У веб-розробці, коли говорять про ресурс, часто мають на увазі статичні файли, які можна отримати або з якими можна взаємодіяти через протокол HTTP. Ці файли можуть бути розташовані на сервері чи іншому пристрої в мережі, і вони стають доступними за допомогою їх унікальної адреси (URL). Коли користувач виконує запит до цього URL, сервер повертає відповідь, що містить сам ресурс (наприклад, веб-сторінку або файл), який браузер потім відображає чи завантажує.
Store Image

🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: