В квартирі побудована кімната з газоблоку Aeroc D400 100х200х610. На одній з стін потрібно було повісити телевізор (65") на кронштейн та під ним тумбу (180см х 30см х 33см).
Доволі надійним та бюджетним варіантом виявився металевий дюбель/анкер (в різних магазинах по різному) для газобетону / пінобетону / газоблоку / піноблоку (в різних магазинах по різному) (в деяких магазинах - крокодил).
В стіну 100мм підійшов дюбель розміром 8х60 (для нього рекомендують шуруп 5-6мм) та шуруп 6х60мм (під ключ. в народі шуруп для лагів).
Що знадобилось:1. Молоток2. Дюбель для газоблоку 8х60мм3. Свердло 8мм по бетону та інструмент (перфоратор або шуруповерт)4. Шуруп 6x60мм по дереву6. Ключ 10мм щоб закрутити шуруп
Порядок дій:1. Свердлимо (дуже обережно та повільно. якщо перфоратор - вимкніть режим відбивання)2. Забиваємо дюбель за допомогою молотка3. Кріпимо потрібний елемент до стіни за допомогою шурупа.
Наш досвід:Телевізор Xiaomi 1PE 65" (18.4 кг) + кронштейн для телевізора RZTK TVM 16-80 тримаються на 7 дюбелях. Ніяких сумнівів в міцності кріплення немає.
Підвісна тумба 180см завширшки (вагу незнаю) тримається на 16 дюбелях (4 кріплення по 4 дюбелі).
Без сумнівів ці дюбеля підходять для кріплення меблів у стіни з газоблоку. Але не забувайте перевірити технічну документацію вашого газоблоку, щоб розуміти яке навантаження він може витримати.
Звісно це не єдиний тип дюбелів для газоблоку. Але це один з бюджетних та надійних варіантів, який є майже в усіх місцевих будівельних магазинах.
Категорії: Творчі проєкти та DIY
🤖 Категорії підібрані ШІ: Будівництво
🔗 Цитувати допис: "Як прикрипіти до стіни з газоблоку меблі, кронштейн для TV та інше?"
Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.
🙌 Підтримати блог @pockemaister
Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)
Дисклеймер
Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.
Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.