Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Як обрати кронштейн для телевізора? Власний досвід (Xiaomi TV P1E 65”)

Обираючі телевізор, в його характеристиках ми скоріш за все знайдемо інформацію про стандарт VESA.
 
Що таке VESA?
 
Якщо коротко. Video Electronics Standards Association (VESA) - асоціація стандартизації відеоелектроніки. Вони мають багато різних стандартів.
Ми говоримо про Flat Display Mounting Interface (FDMI) aбо VESA Mounting Interface Standard (MIS). Це стандарт кріплення дісплеїв до стіни.
Стандарт складається з декількох параметрів:
1. Максимальна вага
2. Мінімальна діагональ
3. Розміри болтів кріплення
4. Патерн кліплення
Для невеликих діагоналей патерн VESA має квадратну форму. Для великих діагоналей - прямоугольну.
Наприклад, купуючи телевізор Xiaomi TV P1E 65” я побачив в характеристиках VESA 300x200.
Це мені каже про те, що телевізор позаду буде мати патерн 300мм х 200мм між отворами.
Схема VESA
Схема VESA
Тож шукати мені потрібно кронштейни за цим параметром (доволі легко, одна характеристика + свої додаткові запити). Після цього вже обираємо ціновий діапазон, потрібний функціонал (нахил, поворот).
Мені не потрібен був нахил чи поворот. Тож ціна на кронштейн значно знизилась. Я обрав RZTK TVM 16-80.
Характеристики на яки я звернув увагу - відстань від кріплення до телевізора (ціль - максимально знизити простір між ними), а також кількість отворів для монтажу (хотів перестрахуватись та прикрутити кронштейн до стіни мінімум 6-8 болтами).
Моделі з поворотом та нахилом створюють більший простір між стіною та телевізором через свою конструкцію. Будьте уважні.
Цим кронштейном в цілому залишився задоволений. Один нюанс - щоб відїєднати телевізор, потрібно потягнути за шнурки знизу. Коли ми вішали телевізор - шнурки заплутались навколо кріпленнь. Тож коли знадобилося зняти телевізор, прийшлось трошки витратити часу (змогли дістати до фіксуючуих штук плоскою залізякаю та віджати їх). Оригінальні шнурки поміняли на нові, більш міцніші та вже більш уважніше вішали телевізор на місце.
В цілому RZTK TVM 16-80 прикріпили до стіни з газоблоку за допомогою сімох болтів. Телевізор 65" (майже 19кг) тримається все доволі добре
📝 Більше публікацій:
Обкладинка нотатки: [Власний досвід] Відкачка води з підвалу (з приямку) за допомогою дренажного насосу Dnipro-M ND-5.