Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Як прикріпити кронштейн на рельєфну поверхню? 3D панель (з гіпсу) за телевізором.

Store Image
На стіні (де мав бути телевізор ) приклеєні та пофарбовані гіпсові панелі (вертикальні лінії). Щоб міцно зафіксувати кронштейн на стіні, треба зробити плоску поверхню.
кронштейн на гіпсовій панелі
кронштейн на гіпсовій панелі
Приміряємо кронштейн та вирізаємо рельєф. Але це доволі непросто. Перш за все - треба підготувати кімнату. Буде дуже пильно, та треба все накрити меблевою плівкою.
З підручного інструменту який був в наявності, була фреза по дереву. За допомогою фрези та шуруповерта висверлюємо кола в гіпсовій панелі. Проміжки між колами - ломаємо за допомогою плоскогубців.
місце для кронштейну у гіпсовій панелі
місце для кронштейну у гіпсовій панелі
Коли потрібна площа вирізана - приміряємо кронштейн. Ймовірно, кронштейнт ляже заглибоко та потрібно буде підкласти щось під кронштейн (наприклад ДВП плита, чи навіть декілька шарів).
В нашому випадку - нам не вистачало 1мм, щоб кріплення телевізора зафіксувалося на кронштейні. Тож ми додали шайби на шурупи сзаду панелі кроштейну. Цього вистачило, щоб все працювало як треба.
Гіпсові панелі фарбовані, тож ми зафарбували місце свердлення, щоб білий колір гіпса небуло видно з деяких ракурсів.
Це не є 100% гарний або правильний варіант. Але це наш досвід того, як ми встановлювали кронштейн та інші кріплення на рельєфну панель за допомогою підручного інструменту.
Store Image

🙌 Підтримати блог @pockemaister

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: