Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Обкладинка нотатки: Що означає 1СС у відеоіграх?

Що означає 1СС у відеоіграх?

Store Image
1СС (One-Credit Completion або One-Coin Clear) – це термін, який використовується у відеоіграх, особливо в аркадних іграх, і означає завершення гри без використання додаткових кредитів (credits) чи продовжень (continues). Іншими словами, гравець повинен пройти всю гру, використовуючи лише один "кредит" (credit) або "монету" (coin), яка зазвичай використовується для запуску гри в аркадному автоматі. В Україні наразі небагато місць, де можна пограти на справжніх аркадних автоматах, але термін 1СС можна зустріти в контексті різних відеоігор, наприкдад на YouTube.
Цей термін став популярним серед гравців, які прагнуть довести свою майстерність і знання гри, проходячи її від початку до кінця без жодних помилок чи втрат. У деяких іграх це досягається завдяки глибокому знанню механік гри, відмінній реакції та скілу загалом
Якщо коротко: 1СС - проходження гри з першої спроби. І вже за бажанням додаються різні фактори, наприклад проходження гри без отримання жодного удару від супротивника тощо. Але головне - не використовувати continue / coin (повторення рівню тощо).  
1СС є показником високої майстерності гравця і часто використовується як критерій для змагань або просто як особистий виклик. 1CC додає грі напруги і цікавості.
Термін 1СС показує, наскільки гравець опанував гру, і є чудовим способом випробувати свої можливості і довести свою майстерність. Існує схожий термін - speedrun, який характеризує проходження гри на швидкість.
Store Image

🙌 Підтримати блог @boring_gamer

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: