Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Обкладинка нотатки: CS2 на macOS з m1 не працює, а підтримка CS:GO завершиться

CS2 на macOS з m1 не працює, а підтримка CS:GO завершиться

Store Image
Встановив Steam на macOS Sonoma 14.1.2 (23B92) та вирішив встановити Counter-Strike S2 (раніше трохи грав на цьому MacBook Air в CS:GO на мінімалках). Попередження про те що гра не підтримується - не побачив (завантаження пішло без попереджень).
Гру завантажив (30Gb+) та ще кілька оновлень (до 15Gb). Після цього виявилось, що це CS:GO (Legacy), а CS2 не підтримується.
Ви запустили стару версію гри
Ви запустили стару версію гри
Стара версія CS:GO
Ви запустили стару версію гри, яка більше не підтримується. Оновіть Counter-Strike до останньої версії, щоб отримати доступ до свого інвентарю, спорядження, пошуку матчів та інших мережевих функцій гри.
Стім запропонував грати в CS:GO, підтримка якого завершиться 1 січня 2024 року. Але вже й так зрозуміло, що більшість перебігло на нову версію Counter-Strike. А ще трохи бісить, що за посиланням кнопки 'Детальніше...' - неіснуюча сторінка FAQ.
Повідомлення про несумісність MacBook Air M1 та CS2
Повідомлення про несумісність MacBook Air M1 та CS2
Стара версія CS:GO
Це стара версія CS:GO.
Її підтримка завершиться 1 січня 2024 року.
Якщо ви запустили Counter-Strike 2 й опинилися тут, то ваше обладнання може бути несумісним із Counter-Strike 2. Для докладнішої інформації зверніться до служби підтримки Steam.
Legacy гра не підключається до серверів та всіх інших мережевих функцій. Тож я трохи засмутився і все видалив.
Встановити CS2 наразі на maсOS з чіпом M можливо, використовуючи програму Whisky (обгортка для Wine. Wine в свою чергу це штука яка дає можливість запускати Windows застосунки на Unix-системах). Але під питанням буде якість картинки й взагалі гри. Не кажучи про додаткові функції (люди скаржаться на відсутність багатьох функцій Steam (наприклад overlay)).
Маючи поганий досвід запуску менш вибагливої гри за допомогою Whisky (а саме Age of Mythology), я навіть не розглядаю цей варіант. Тож з Counter-Strike на macOS покінчено (можливо не назавжди). Все ж таки Windows та PC більше підходять для ґеймінгу ніж Мак.
Store Image

🙌 Підтримати блог @boring_gamer

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: