Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

[Відгук] Бюджетна док-станція для двох ґеймпадів DualShock 4 (iplay)

Store Image
Наразі у мене PS4 Pro та два ґеймпада DS4. Мені дуже не подобається час, коли треба заряджати ґеймпади. Та ще й міні-USB дротів в хаті поменшало з появою Type-C. Тож я вирішив знайти бюджетну док-станцію для DS4. На ринку України перекупи ставлять ціну x4 та навіть більше. Тож замовив з Алі за $5.83 з безкоштовною доставкою на поштомат док-станцію iplay (якийсь китайській ноунейм). По кількості відгуків та замовлень в магазині - станція має працювати нормально.
При підборі док-станції я шукав саме таку, щоб заряджала через EXT порт. Порт "EXT" використовується для підключення різноманітних пристроїв і аксесуарів. Цей порт розташований внизу контролера, поруч з гніздом для навушників і гніздом для заряджання.
iplay док-станція для дуалшок 4
iplay док-станція для дуалшок 4
Через пару тижнів я отримав коробку зі смішними написами 'For P4'. Але головне щоб працювало. І працює.
Док-станція комплектується mini-USB кабелем
Док-станція комплектується mini-USB кабелем
Док-станція працює від міні-USB кабелю. Але тут не не принципово мати Type-C бо док-станція має стояти статично і цей кабель не буде діставатись.
Мені не подобається це лого iplay. То скоріш за все спробую його відключити (розібрав док-станцію) або якось заклеяти.
DS4 на док-станції
DS4 на док-станції
В цілому за пару доларів це непоганий й зручний варіант організації дротів. Ставити ґеймпад використовуючи EXT-порт доволі зручно.
Store Image

🙌 Підтримати блог @boring_gamer

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: