Запуск Need For Speed Underground 2 на Mac M1
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Запуск Need For Speed Underground 2 на Mac M1

Store Image
Я вже писав раніше, що моя найулюбленіша racing гра дитинства - це NFSU. У мене був диск NFSU 2 на PC, але чомусь тоді вона мені не так сильно сподобалась. У мене є припущення, що у мене на той час був заслабкий PC, тож ігри які лагали, або не встановлювались йшли автоматично до категорії "не сподобалось".
Наразі я граю NFSU на своєму MacBook Air M1. Друзі питали, чи можливо запустити другу частину (Need For Speed Underground 2) на mac з m1 так само як й першу частину.
Відповідь - так. Це робиться за допомогою емулятора PCSX2. Грати рекомендовано за допомогою геймпаду. Управління на клавіатурі мені особисто не подобається.
Ось скріншот з мого екрану:
need for speed underground 2 mac m1.png
      270,5 кБ
need for speed underground 2 mac m1.png 270,5 кБ
Використовуйте образи своїх особистих дисків PS2, щоб не порушувати ніякі ліцензійни угоди (не піратити). Особисто я не маю такої колекції. Зараз шукаю диски на OLX щоб придбати та відбілити совість за декілька завантаженних з мережі образів.
Store Image

🙌 Підтримати блог @boring_gamer

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: