Що таке Чунібьо? Які типи Чунібьо існують?

Зміст дописунатисність на посилання, щоб перейти до потрібного місця
Якщо ви коли-небудь здивувались, чому деякі персонажі в аніме і манзі поводяться так, ніби вони з іншого світу, у них є надприродні здібності або вони виявляються таємними героями, ви можете стикнутися з явищем, що називається чунібьо.
Чунібьо (chūnibyō) походить від японських слів "chū" (中), що означає "середина", і "nibyō" (二病), що буквально означає "друга хвороба". Також це може бути перекладено як "cиндром другого року". Іноді можна почути вираз "синдром восьмикласника" - це про чунібьо. Він посилається на поведінку, яку деякі підлітки проявляють у віці 14 років (або в середній школі), яка часто включає мелодраматичні вигуки, фантазування про себе як про героя або чарівника та інші форми величезного і нереалістичного уявлення про себе. Є три основні типи чунібьо.

DQN Чунібьо

DQN (читається як "докьюн") використовується для опису певного типу Chūnibyō поведінки.
DQN походить від японського інтернет-сленгу, який означає "антисоціальний" або "грубий" і часто використовується для опису особи, яка поводиться агресивно, недоречно або дурнує.
DQN Чубіньо описує підлітків, які прикрашають або вигадують історії, що відображають їх як бунтарів або злочинців. Вони можуть стверджувати, що вони часто б'ються, мають зв'язки з бандами або займаються іншими антисоціальними діями, навіть якщо це не так.
Це робиться з метою виглядати більш "крутим" або "жорстким", витягуючи історії, які насправді не відображають їх реального життя.
DQN Чубіньо це коли підлітки вигадують історії про небезпечні пригоди або претендують на зв'язки з бандитами.

Субкультурний (Subcultural / Hipster) Чунібьо

У цьому типі мрій або марень підлітки стають "елітними" або "освіченими", оскільки вони вважають себе глибоко зануреними в певну cубкультуру (не мейнстрімну).

Лихе око (Evil eye) Чунібьо

Це, напевно, найбільш розповсюджений тип чунібьо в аніме, де підлітки вигадують собі таємні або надприродні здібності.
Прикладом такого персонажа може бути Рікка Таканасі з аніме "Love, Chunibyo & Other Delusions". Вона вірить, що володіє "Могутнім зловісним оком" і видає себе за мага, що займається битвами з різноманітними ворогами.
Рікка Таканасі з аніме "Love, Chunibyo & Other Delusions"
Рікка Таканасі з аніме "Love, Chunibyo & Other Delusions"
Чунібьо може бути трохи незрозумілим та дивним для людей, які не знайомі з японською культурою, воно відображає цілу епоху в житті молодого японця. За її курйозною зовнішністю ховається щось глибше - бажання підлітка відчути себе особливим, втекти від нудного повсякденного життя. І хто з нас не відчував такого у своїй молодості, хм?

🔗 Цитувати допис: "Що таке Чунібьо? Які типи Чунібьо існують?"

Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.

Розгорнути деталі


🙌 Підтримати блог @kawaiididko

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій:
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.