Що таке Бішонен?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Бішонен?

Store Image
Хто би міг подумати, що ніжні, ефемерні хлопці-красуні стануть одним з найвпізнаваніших іміджів у світі аніме та манги?
Термін "бішонен" (美少年) походить від двох японських слів: "бі" (美), що означає "краса", та "шонен" (少年), що означає "хлопчик" або "юнак". У світі аніме та манги термін бішонен використовується для опису хлопців або молодих чоловіків з приголомшливою зовнішністю, що межує з жіночною.
Не зважаючи на свою красу, бішонени часто мають високий рівень бойових навичок або надприродних здібностей. Вони також відомі своїм витонченим, елегантним і романтичним стилем, що доповнює їх чарівну зовнішність.
Як приклад популярні бішонен-персонажів, яких майже всі знають - Yagami Light з "Death Note" та Tuxedo Mask з "Sailor Moon".
Інтелект та амбіції Яґамі Лайта роблять його досить маніпулятивним персонажем, в той же час він є класичним прикладом бішонена зі своїм витонченим зовнішнім виглядом.
Яґамі Лайт
Яґамі Лайт
Такседо Маск (Мамору Чіба) є таємничим і романтичним героєм, який допомагає головним героїням у найважчі моменти.
Такседо Маск (Мамору Чіба)
Такседо Маск (Мамору Чіба)
Бішонен не просто популярна тенденція в аніме та манга. Це також частина японської культури і історії. Концепція бішонена бере свій виток з традиції часів Едо, де молоді чоловіки часто були зображувані як ідеали краси.
У наші дні бішонен відіграє важливу роль в японській поп-культурі. Вони сформували основу для численних жанрів манги та аніме, включаючи яой, шодзе та інше. Вони також стали основою для багатьох "idol" груп в японській музиці.
Тому, не дивлячись на свою зовнішню ніжність та красу, бішонени здатні впливати на велику аудиторію, адже вони втілюють в собі не тільки зовнішню красу, але й глибокий внутрішній світ.
Store Image

🙌 Підтримати блог @kawaiididko

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: