Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Атака Титанів (Shingeki no Kyojin /Attack on Titan)

Атака Титанів (Shingeki no Kyojin /Attack on Titan) доволі якісне, продумане аніме.  Закінчена історія - для мене великий плюс (недуже люблю серіали які тягнуться безкінечно).

Саундтреки / опенінги мене зовсім не зачепили, а ось сюжет - так.
MV5BMTY5ODk1NzUyMl5BMl5BanBnXkFtZTgwMjUyNzEyMTE@._V1_.jpg
Атака Титанів (Shingeki no Kyojin /Attack on Titan) - IMDB

Невеликий синопсис без спойлерів

У світі, оточеному високими мурами для захисту від загадкових істот, відомих як титани, людство живе у страху та обмеженні. Аніме описує життя Ерена Єгера, Мікаси Акерман та їхніх друзів, які прагнуть вижити в цьому світі. 

Після того як їхнє мирне життя порушує вторгнення титанів, Ерен і Мікаса приєднуються до війська, щоб вбити монстрів. Проте, по мірі того, як вони розкривають таємниці титанів і своєї власної історії, вони змушені стикатися з темними правдами, що змінюють їхні погляди на світ. Загубивши довіру та віру в усталений порядок речей, вони продовжують свою місію, не підозрюючи, куди приведе їх цей шлях.

Атака Титанів йде 4 сезони. 3й сезон ділиться на дві частини, а 4й на три. 

Скільки серій в аніме Атака Титанів?

Манґа завершилася 19 жовтня 2021 року, а останній епізод аніме вийшов 4 листопада 2023 року. Наразі завершена історія налічує 89 основних епізодів "Атаки титанів". У першому сезоні 25 епізодів, другий сезон найкоротший та має 12 епізодів, третій сезон - 22 епізоди, а душерозривний, але захоплюючий четвертий сезон має в загалом 30 епізодів, розподілених на кілька частин. Останні два епізоди - це повнометражні епізоди. В українській вікіпедії таблиця дає таку інформацію:

Загалом 89 епізодів. Але при цьому ця цифра не сходиться з цим переліком серій:

  • 1 сезон: 25 серій
    • Додаткові OVA-1 (4 серії), OVA-2 (2 cерії), OVA-3 (3 серії) 
  • 2 сезон: 12 серій
  • 3 сезон: 22 (1 частина - 10 серій, 2 частина - 12 серій)
  • 4 сезон: 35 (1 частина - 16 серій, 2 частина - 12 серій, 3 частина - 7 серій)

Сервіс відеострімінгу Crunchyroll має 89 основних епізодів. OVA я не дивився, тож прокоментувати наразі неможу.