Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Блакитноокий самурай / Blue Eye Samurai

Блакитноокий самурай / Blue Eye Samurai це не аніме, а анімаційний мультсеріал для дорослих. Анонс цього тайтлу на Netflix мав одразу питання та відповідь:

Блакитноокий самурай - це аніме?
Ні - це не аніме.

Естетика серіалу дуже відрізняється від аніме. Це гібрид 2D/3D, який використовує технології обох форматів. Автори намагалися, щоб навіть при використанні 3D залишалася 2D атмосфера. При створені було використано багато прийомів  з кіно, які не завжди характерні для анімаційного контенту, зокрема працював відділ попередньої візуалізації, координації трюків і костюмів.

Від себе можу сказати, що якщо не занурюватись у деталі - це гарний анімаційний серіал, який може відкрити шлях до традиційного аніме.
MV5BODVlMGY3OTYtZTQyMy00YmJjLTliODMtMTRmOTU3NmM1ZmIwXkEyXkFqcGdeQXVyMDM2NDM2MQ@@._V1_.jpg
Блакитноокий самурай / Blue Eye Samurai (2023) - IMDb

Наразі можна подивитись перший сезон (8 серій). Судячи з сюжету очевидно, що будемо чекати на другий сезон. Кінцівка першого сезону закриває свою сюжетну арку та відкриває нам нову. Тож немає відчуття, що вас кинули на середині.

Синопсис писати не буду, бо не знаю як запобігти спойлерам. Але можу сказати, що це один з небагатьох тайтлів на Netflix, які дійсно варті уваги.