Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке RGB? Чим відрізняється від HEX?

Store Image
RGB - це система кольорів, яка базується на комбінації трьох основних кольорів: червоного (R), зеленого (G) та синього (B). Кожен з цих каналів може приймати значення від 0 до 255, де 0 вказує на відсутність кольору, а 255 - на максимально можливу насиченість цього кольору. Широке спектральне поєднання цих трьох основних кольорів дозволяє створити багато різних кольорів та відтінків кольорів.

Скільки може бути RGB кольорів? 

У системі RGB кожен з трьох каналів може приймати 256 різних значень (від 0 до 255), тому загальна кількість можливих комбінацій складає 256^3, що дорівнює 16,777,216 різним кольорам. Тобто рівно стільки, скільки й HEX-кольорів.

RGB прозорість

Також, як і в HEX, прозорість може бути визначена у форматі RGBA, де "A" представляє рівень альфа-каналу для вказівки ступеня прозорості. Наприклад, (255, 0, 0, 0.5) представляє напівпрозорий червоний колір.
RGB та HEX - це дві різні системи представлення кольорів. HEX є кодом, що представляє ті самі значення червоного, зеленого і синього, але у шістнадцятковому форматі. Обидва формати використовуються в веб-дизайні та програмуванні, але їх вибір зазвичай залежить від особистих вподобань, вимог проекту та стандартів, які вибирає команда розробників.
Наприклад управляти рівнем прозорості легше з RGB форматом .
Store Image

🙌 Підтримати блог @clrad

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: