Що таке Кензан (Kenzan / Spike Frog / Flower Frog)?
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке Кензан (Kenzan / Spike Frog / Flower Frog)?

Store Image
Кензан (Kenzan, також відомий як "spike frog" або "flower frog" в англомовних країнах) це важливий інструмент у мистецтві ікебана. Це металева пластина з численними гострими шипами, на які можна наколоти стебла квітів або гілок. 
Kenzan зазвичай розташовується на дні вази, і він дозволяє тримати рослини в потрібному положенні, забезпечуючи стабільність композиції. Існує багато різних розмірів та форм кензан, що дозволяє вибрати найкращий варіант для конкретної вази та композиції ікебана.
Існують кензан з пластику, дерева, бетону тощо. Від матеріалу залежить ціна та довговічність. Не всі сучасні кензан можна класти в вазу та заливати водою.
Назва "kenzan" походить з японської мови, де "ken" означає "меч", а "zan" означає "гора". Загалом, це може бути перекладено як "гора мечів", що досить точно описує вигляд цього інструменту з численними гострими шипами, що нагадують мечі. 
Store Image

🙌 Підтримати блог @kawaiididko

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: