Обкладинка нотатки: Еко-шампуні: Як знайти саме свій?

Еко-шампуні: Як знайти саме свій?

Партнерський матеріал

Еко-шампуні: Як знайти саме свій?

Сучасний догляд за волоссям – це комплексні заходи, які включають етапи від ретельного миття до витримки живильних масок протягом 15 хвилин. Не варто забувати про цінні олії та домашній догляд у вигляді лікувальних сироваток, але все ж таки важливим є миття волосся та очищення шкіри голови. Все частіше можна побачити безсульфатний шампунь – легкий, безпечний та дійсно ефективний засіб для волосся. Але, що насправді ховається за «безсульфатними формулами» і чи дійсно вони краще звичних нам шампунів? 

Шампуні без сульфатів - це? 

Такі еко-засоби не містять сульфати: лаурилсульфат натрію (SLS) і лауретсульфат натрію (SLES). Бо вони представляють собою активні компоненти, що створюють піну та допомагають швидко, ефективно видалити бруд, себум, залишки косметики. Сульфатні шампуні забезпечують «глибоке» очищення, але можуть сушити шкіру голови та волосся. Як результат: ламкість, втрата блиску і навіть подразненню, а ще лущення та неприємні відчуття. В той час як безсульфатні шампуні використовують альтернативні, більш м’які поверхнево-активні речовини, вони очищають делікатно і не менш ефективно. Так, ці шампуні в процесі миття створюють менше піни, але при цьому зберігаючи природний захисний шар. Серед інших переваг можна виділити:

  • Зволоження та живлення. Такі шампуні містять виключно природні компоненти: масла, екстракти, активні комплекси, протеїни, амінокислоти та інші. Завдяки цьому гарантовано глибоке зволоження та насичення структури волосся. Це особливо корисно для тих, хто має сухі, тьмяні чи пошкоджені пасма. 
  • Захист кольору. Безсульфатний шампунь – це правильний вибір для тих, хто щойно після фарбування чи мелірування, освітлення. За рахунок щадних формул гарантовано відновлення структури та збереження насиченості кольору волосся. Таким чином відтінок довго тримається на пасмах, без висвітлення та швидкого змивання. 
  • Для чутливої шкіри та слабкого волосся. Щадна, натуральна формула еко-шампуню – це чудовий засіб для чутливої шкіри голови, схильної до алергічних реакцій та подразнень. Відсутність агресивних компонентів запорука здоров’я та краси вашого волосся. 
  • Для кучерів та хвилястого волосся. Особливо рекомендовано безсульфатні шампуні для неслухняних, пухнастих та кучерявих пасм. Ці типи волосся схильні до сухості та тьмяності, а еко-шампуні інтенсивно зволожують, зберігаючи вологу всередині локонів. 

Є і мінуси, але у порівнянні з перевагами та очікуваним результатом, вони зовсім незначні:

  • Вища вартість. За рахунок того, що еко-засоби мають унікальні, натуральні компоненти вони мають вищу вартість, ніж звичайні очищаючі продукти. 
  • Менше піни. Безсульфатний шампунь утворює менше піни, через це може здатися, що очищення буде не таким глибоким. Але треба звикнути, бо від цього не зменшується ефективність засобу. 

Використовуйте шампунь у комплексі з іншими доглядовими засобами (для вашого типу волосся), це зробить ефективність вищою, а результат швидким.


🔗 Цитувати допис: "Еко-шампуні: Як знайти саме свій?"

Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.

Розгорнути деталі


🙌 Підтримати блог @marmuliada

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій:
Обкладинка нотатки: Класичний (і не тільки) рецепт заварного крему
Обкладинка нотатки: Що таке ревінь (румбарбар) і що з ним готують?
Обкладинка нотатки: Варіанти подарунків від українських брендів і майстрів (частина 1)
Обкладинка нотатки: Продукти, багаті на магній: що їсти, щоб залишатися здоровою та енергійною
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.