Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Які операційні системи підтримують Ruby?

Store Image
Ruby розробляється на Linux і написаний мовою - C. Ruby працює в Linux та інших схожих на UNIX операційних системах, macOS, Windows, DOS, BeOS, Amiga, Acorn Risc OS і OS/2.
Ця крос-платформова підтримка дозволяє розробникам використовувати Ruby на багатьох різних системах, що робить його дуже гнучким і доступним для широкого кола користувачів. Технічно Ruby можна використовувати на мікроконтролерах, але для цього потрібен інтепретатор (віртуальна машина). Тож для реальних проєктів на мікроконтролерах краще використовувати C.
Розробники Ruby зазвичай використовують macOS або Ubuntu в якості операційної системи для роботи. Технічно можна займатися розробкою на Windows, але буде доволі багато нюансів з підтримкою різних бібліотек тощо (можливо трохи краще, якщо проєкт буде загорнутий у Docker-контейнер). 
Наразі Ruby та Rails непогано себе поводять на ARM-архітектурі (Apple чіпи М-серії).
Store Image

🙌 Підтримати блог @memecode

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: