Обкладинка нотатки: ТОП-5 виробників зимових шин – їхні особливості і відмінності

ТОП-5 виробників зимових шин – їхні особливості і відмінності

Партнерський матеріал

Безпека на дорогах взимку багато в чому залежить від якості встановлених на автомобіль шин. Її забезпечити можуть покришки, виготовлені компаніями з гарною репутацією у світі.

Кращі зимові шини для автомобілів (ТОП-14) - Рейтинг 2024 року

За найнижчими цінами в Україні зимову резину купити можна за посиланням https://goroshina.ua/catalog/zimovi. Тут представлений широкий асортимент шин від 100+ виробників, з яких виділяється п'ятірка лідерів за популярністю серед водіїв.

Continental (Німеччина)

Один із найбільш «вікових» шинних брендів, який заснований у 1871 році. В каталозі компанії є фрикційна та шипована резина на автотранспорт різного типу.

Німці завжди славилися своєю педантичністю, що також проявляється в шинах Continental. Основна увага приділяється надійності та довговічності – скати виготовляються з високоякісної сировини з впровадженням нових технологій. Відмінне зчеплення забезпечується на снігових та слизьких дорогах, хороші показники покришки демонструють у суху та дощову погоду. Купити резину Continental рекомендується водіям, яким взимку доводиться багато їздити по шосе чи пересіченій місцевості.

Michelin (Франція)

Компанія була заснована в 1889 році братами Едуаром та Андре Мішленами. Спершу Michelin виробляв пневматичні велосипедні шини, патент на розробку автогуми отримано 1891 року.

Сьогодні бренд Michelin – це понад 120 заводів на території 26 країн по всій планеті. Резиновий склад розробляється у власних лабораторіях із добірних компонентів, які навіть при 20-градусного морозі не дозволяють шинам дубіти. Зчеплення із засніженим та слизьким покриттям – найвищого рівня. Окрім цього, зимова гума Michelin виділяється міцністю та стабільністю на трасі в найсуворіших умовах їзди.

Goodyear (США)

Бренд Goodyear зимові шини для різнотипних автомобілів виготовляє з 1898 року. Основний акцент робиться на ринках американського та європейського регіонів.

Зимова гума Goodyear – це:

  • відмінна прохідність засніжених доріг;
  • максимальна міцність боковин;
  • надійне зчеплення;
  • тривалий термін служби.

Французькі зимові шини купити потрібно любителям комфортної тихої їзди. Також вони швидко і точно виконують всі кермові команди, і здатні радувати ефективністю в найсуворіших їздових умовах взимку.

Bridgestone (Японія)

Концерн Bridgestone з‘явився 1931 року, його засновник – відомий підприємець із Японії Седзіро Ісібаші. Прорив на лідируючі місця у шинній індустрії стався у другій половині ХІХ століття.

Зимова резина Бріджстоун виділяється швидкісними та гальмівними якостями при їзді по засніженій дорозі. Автомобіль отримує хорошу стійкість, за рахунок міцності боковин шини не прогинаються у поворотах. Добре працює дренажна система, яка швидко відводить снігову кашу і бруд за межі контактної плями.

Premiorri (Україна)

Український бренд Premiorri вважається одним із лідерів сегменту бюджетних зимових шин. Покришки виготовляються з 2012 року на заводі Росави у Білій Церкві.

Зимова гума Premiorri здобула визнання багатьох водіїв різних країн Європи, Азії та Америки. Серед ключових переваг відзначаються хороша маневреність, надійне зчеплення і витривалість. Ну і звісно, ​​ціна – навіть у порівнянні з шинами інших бюджетних компаній, вона найнижча.

Вище описані бренди, на зимову резину яких в Україні – найбільший попит. Є ще багато інших компаній, які виробляють покришки високої якості для різних умов їзди взимку.

На всі зимові шини диски потрібно встановлювати обов'язково. Ковпаки захищають резину від багатьох пошкоджень, що продовжує її термін служби. Для їзди взимку краще купити диски зі сталі – вони набагато надійніші та дешевші, ніж литі вироби.


🔗 Цитувати допис: "ТОП-5 виробників зимових шин – їхні особливості і відмінності"

Якщо ви хочете процитувати цей допис у своїй роботі, статті, блозі, використовуйте наведену нижче інформацію.

Розгорнути деталі


🙌 Підтримати блог @pockemaister

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій:
Обкладинка нотатки: Що таке Просторовий звук на Netflix?
Обкладинка нотатки: [Власний досвід] Холодильник та EcoFlow River 2 Pro
Обкладинка нотатки: [Власний досвід] Електрочайник та EcoFlow River 2 Pro
Обкладинка нотатки: Як ввімкнути додаткове сповіщення "Підвищена небезпека!" у додатку "Повітряна тривога" від Ajax Systems
Обкладинка нотатки: З чого виробляються ванни? Короткий огляд чотирьох популярних матеріалів
Обкладинка нотатки: Бойлер для нагріву води: ідеальне рішення для невеликої оселі
Обкладинка нотатки: Прилади нічного бачення: Відкриваючи невидиме
Обкладинка нотатки: Домашній інтернет в квартиру по технології GPON
Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.