Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що означає Smurf / Смурф та Smurfing / Смурфінг у відеоіграх?

Smurf це гравець, який створює нові облікові записи для гри проти гравців з меншим досвідом або нижчого рівня. Це зазвичай робиться для того, щоб смурф міг вигравати матчі легко, оскільки вони грають проти менш досвідчених супротивників. Смурфінгом займаються з різних причин - для розваги, для створення контенту (твітч, youtube тощо).
Це явище досить поширене в багатьох відеоіграх, особливо в тих, де є система рейтингу або матчмейкінгу, така як "League of Legends", "Overwatch" або "Counter-Strike: Global Offensive".
Деякі гральні спільноти і розробники вважають "smurfing" проблемою, оскільки це може зробити гру менш приємною для нових або менш досвідчених гравців, які стикаються з опонентами, які значно перевершують їх у вміннях.
Смурфінг зазвичай псує атмосферу гри для новачків (нубів). Матчі зі смурфами зазвичай перетворюються на перепалки салті та токсичних гравців.

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: