Дисклеймер

Інформація на сайті tseivo.com є суб'єктивною та відображає особисті погляди та досвід авторів та авторок блогів.

Використовуйте цей ресурс як одне з декількох джерел інформації під час своїх досліджень та прийняття рішень. Завжди застосовуйте критичне мислення. Людина сама несе відповідальність за свої рішення та дії.

Що таке DLC у відеоіграх? Для чого потрібен DLC?

DLC, або "downloadable content" (контент, який можна завантажити), відноситься до додаткового контенту (не плутати з патчем), який розробники створюють для вже випущеної відеогри. Це зазвичай означає, що ви може скачати і встановити додатковий контент, що розширює або покращує ігровий процес. DLC може включати в себе різний додатковий контент.
Це може бути набір нових рівнів, місій або кампаній, що додаються до гри. Також може включати нових героїв, нові предмети, які ви можете знайти або купити, або нове обладнання, яке ви можете використовувати. DLC може мати нові режими гри, візуальні або естетичні оновлення (нові костюми для персонажів, візуальні модифікації або додаткові аудіо-візуальні ефекти).
DLC може бути надано безкоштовно, або ви можете заплатити за нього. Багато ігор випускають кілька DLC після свого оригінального випуску, додаючи новий контент.

🙌 Підтримати блог @jargoniist

Ви можете поширити цей допис у соцмережах, чим допоможете платформі цейво розвиватись (* ^ ω ^)

📝 Більше публікацій: